Sıkça Sorulan Sorular

JUUL Nedir ? 

JUUL, sigara içenlere gerçek bir alternatif arayan yetişkinler için tasarlanmış, kullanımı kolay bir pod e sigaradır. Cihazın gövdesi (titiz stres testi ile yapılmış olan) bataryayı, patenti bekleyen sıcaklık regülatörünü ve cihazın şarj seviyesinde algılamak için bir dizi sensör bulunmaktadır.

JUUL’ü Benersiz Kılan Özellikleri Nelerdir ?

Sigara içenlerin memnuniyet standartlarını karşılamak için sigara nikotin seviyelerini, salt likitleri formülümüz JUULsalts ™ ile sigaraya benzer dayanımlı nikotin seviyelerine ulaştırıyoruz.
Tüm cihazlarımızda akıllı sıcaklık regülasyon teknolojisini kullanarak, malzemeyi optimum bir buharlaşma seviyesine getirerek, yanma durumuna gelmeden ısıtırız.
Tüm cihazlarımızı, sigara içenlerin alışılageldiği sadeliği yansıtmak ve buhar ürünlerine mümkün olduğunca uygun hale getirmek için kullanımı kolaylaştırıyoruz.
Buhar ürünlerine geçiş yapan mevcut yetişkin sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi yollar bulmak için sürekli araştırma yapıyor ve yenilik yapıyoruz.

Şarj Ne Kadar Süre Gider ?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider. 

1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 

1 Pod ortalama 250 – 300 puf civarında gitmektedir. 

USA ve UK Başlangıç Setleri Versiyonları Arasında Ne Farklar Vardır ?

JUUL her ülke için ayrı pod üretimleri vardır. Cihazlar aynıdır. Fakat pod’lar farklıdır. UK versiyonda %1.7 (17mg) nikotin oranı vardır. USA versiyonda %5 (50mg) nikotin oranı vardır. 

JUUL Seri Numaramı Nerede Bulabilirim ?

JUUL Seri Numarası, JUUL logosunun hemen altında, cihazınızın arkasına kazınmış sekiz karakterden (harf ve rakam) oluşmaktadır. 

JUULpod’ları Kendi Likitimle Doldurabilir miyim ?

Sağlık ve güvenlik endişeleri için lütfen JUUL pod’larınızı tekrar doldurmaya çalışmayın. Ürün kalitesini korumak için JUUL pod’lar yeniden doldurma veya tekrar kullanım için tasarlanmamıştır.

Orijinal JUUL Ürünlerini Nereden Alabilirim ? 

Yetkisiz ve taklit ürünlere karşı mücadelemiz devam etmektedir. Müşterilere, yetkisiz satıcılardan JUUL ürünlerini satın alırken dikkatli olmalarını öneriyoruz. juulturkey.org , Türkiye’deki ürünlerimizin tek yetkili çevrimiçi kaynağıdır.